Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV niedziela zwykła – 16 września 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV niedziela zwykła – 16 września 2018 rok

 1. We wtorek 18.09 wypada święto św. Stanisława Kostki. Rok 2018 jest obchodzony w Kościele w Polsce pod patronatem św. Stanisława Kostki. Zapraszamy na nabożeństwo do św. Stanisława Kostki i adorację jego relikwii po Mszy św. wieczornej..
 2. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 3. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Spotkania odbędą się w trzy kolejne soboty począwszy od 17 listopada oraz w niedzielę 2 grudnia i trwają od 14.00 do 20.15. Więcej informacji w gablotce lub w zakrystii.
 4. Parafialna wspólnota Bem Aventurados zaprasza na pielgrzymkę autokarową do sanktuarium NMP w Kodniu w dniu 13 października. Koszt 90 zł. Wyjazd 5.30, powrót ok. 20.00 Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
 5. Wspólnota Bem Aventurados zaprasza do włączenia się w modlitwę różańcową w formie nowenny pompejańskiej w intencji naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie nowenny w środę 19 września po Mszy Św. wieczornej. Zakończenie nowenny wypadnie w dniu 11 listopada.
 6. Spotkania rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. będą odbywać się w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00 W przyszłą niedzielę będzie pierwsze spotkanie, a na nim Msza Św. dla rodziców i dzieci.
 7. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowanie dla młodzieży z klas III gimnazjum. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla młodzieży i rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o 18.00 w salce parafialnej.
 8. W sobotę 22 września będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla ministrantów młodszych, a o 10.00 dla starszych.
 9. Zapraszamy do uczestnictwa w kole szachowym, które odbywa się w soboty o godz. 11.00 począwszy od 22 września. Szachy uczą koncentracji, logicznego myślenia, rozwijają pamięć. Odciągają dzieci od uzależnień od gier komputerowych.
 10. Ofiary złożone na tacę w ostatnią niedzielę przeznaczone są na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 12. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?