Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 16.10.2016r.

 1. Dzisiaj powracamy pamięcią do wydarzeń sprzed 38 lat, gdy nasz Rodak dziś już nasz Święty orędownik w niebie Karol Wojtyła został wybrany na papieża i przyjął imię Jan Paweł II.
 2. W dniu dzisiejszym również obchodzimy Światowy Dzień Misyjny w Polsce pod hasłem – Ochrzczony znaczy posłany. W tym dniu szczególnie wspieramy dzieła misyjne na całym świecie poprzez nasze modlitwy i dary materialne. Bóg zapłać za Wasze ofiary.
 3. Dzisiaj po Mszy Św. wieczornej spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania zapraszam.
 4. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Łukasza Ewangelisty, w środę 19 października – błogosławionego Jerzego Popiełuszko kapłana, męczennika
  w sobotę 22 października – Świętego Jana Pawła II.
 5. W miesiącu październiku spotykamy się w dni powszednie po wieczornej Eucharystii na nabożeństwach różańcowych a w niedzielę o godz. 17.30.
  Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
 6. Ministrantów zapraszamy w najbliższą sobotę na godz.10.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców i dzieci pragnące przystąpić do pierwszej komunii i spowiedzi na godz. 16.00.
  Również tego dnia po wieczornej Mszy. Św. zapraszamy na spotkanie młodzież , która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
 8. Na spotkanie z żywym słowem Bożym zaprasza we wtorek Wspólnota ABBA. Początek o godz.19.00
 9. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego , która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 10. Zbliża się pora szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Wypominki zbieramy przed każdą Mszą Św. oraz w ramach pracy kancelarii.
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej
  oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 12. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na
  rzecz naszej wspólnoty.
Please follow and like us: