Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 17 października 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX Niedziela Zwykła – 17 października 2021 rok

 1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
 2. W poprzednią niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Zebrano 2810 zł. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
 3. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców.
 4. We wtorek, 19 października przypada 37. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Z tej okazji w tym dniu o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu.
 5. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 6. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Spotkania odbędą się w cztery soboty: 6, 13, 20 i 27 listopada 2021 w godzinach od 14.00 do 20.15. Szczegóły na stronie internetowej parafii. Zapisy oraz dodatkowe informacje mailowo pod adresem: narzeczeni.piastowska@gmail.com
 7. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji.
 8. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej oraz starszych roczników, które jeszcze nie przyjęły sakramentu bierzmowania. Spotkanie dla tej grupy odbędzie się w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św.
 9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na misje.
 10. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?