Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 20 października 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 20 października 2019 rok

  1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.00
  2. Dzisiaj Kościół obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną pod hasłem „Ochrzczeni i posłani”. To dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele misyjne.
  3. W niedzielę 27.10 o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
  4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. W piątek 25 października w naszej parafii rozpocznie się peregrynacja Krzyża Miłosierdzia Bożego i figury Matki Bożej Miłosierdzia. Są to symbole Wspólnoty i Fundacji Misyjnej Świat Dobro Miłosierdzie – „Możesz zmienić świat”. Peregrynację rozpoczniemy o godz. 15.00 koronką do miłosierdzia Bożego. Do godziny 18:00 indywidualne czuwanie. Po wieczornej Mszy Św. czuwanie i rozważania o miłosierdziu Bożym do 20:15 Peregrynację zakończymy w czwartek 31 października Mszą Św. wieczorną, i odmówieniem aktu zawierzenia świata Bożemu miłosierdziu. Szczegółowy program peregrynacji na plakacie.
  6. W sobotę 26 października będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla młodszych, a o 10.00 dla starszych.
  7. Trwają zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 9 listopada i będzie trwał cztery soboty (9, 23, 30 listopada i 7 grudnia) od 14.00 do 20.15 Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@gmail.com. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  8. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
  9. Ofiary złożone na tacę w zeszłym tygodniu przeznaczone są na inwestycje parafialne. Zbieraliśmy również ofiary do puszek z okazji Dnia Papieskiego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w tym dniu.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: