Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX niedziela zwykła – 21 października 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX niedziela zwykła – 21 października 2018 rok

  1. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.00
  2. Dzisiaj Kościół obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. To dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie.
  3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W niedzielę 28.10 obchodzić będziemy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Pakistan. Przerwać milczenie. W przyszłym tygodniu zbierana będzie ofiara do puszek na potrzeby Kościoła w Pakistanie.
  5. W niedzielę 28.10 o godz. 16.00 Msza św. i spotkania rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
  6. W sobotę 20 października będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla młodszych, a o 10.00 dla starszych.
  7. Przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
  8. Ofiary złożone na tacę w zeszłym tygodniu przeznaczone są na inwestycje parafialne. Zbieraliśmy również ofiary do puszek z okazji Dnia Papieskiego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w tym dniu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele misyjne.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?