Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziele Zwykła, 16.10.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX Niedziele Zwykła, 16.10.2022 r.

 1. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
 2. W przyszłą niedzielę, 16 października przypada XXII Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem Blask prawdy. Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
 3. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 5. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży od klasy I szkoły średniej. Oczekujemy na zgłoszenia do końca września.
 6. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na program JA + TY = MY. Są to spotkania w formie wykładowo-warsztatowej, które pomagają w budowaniu relacji i jedności małżeńskiej. Spotkania będą się odbywały w trzy kolejne soboty 15, 22, 29 października w godzinach 12.00 – 18.00 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są wcześniejsze zapisy u księdza Karola oraz drogą mailową pod adresem rodzina.nspj@gmail.com
 7. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. W każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 10. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
 11. Dzisiaj obchodzimy XXII Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy. Po każdej Mszy Św. zbieramy do puszek ofiary na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
 12. W środę 19.10 wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Tego dnia w parafii św. Stanisława Kostki o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. dziękczynna za życie i posługę ks. Jerzego. W sobotę 22.10 wspomnienie św. Jana Pawła II.
 13. W przyszłą niedzielę 23.10 o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
 14. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 15. W tym tygodniu nie będzie spotkania dla ministrantów.
 16. Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 19 listopada i będzie trwał cztery soboty (19 i 26 listopada oraz 03 i 10 grudnia) od 13.30 do 20.00 Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@wp.pl Szczegóły na stronie internetowej parafii.
 17. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych, chcemy zaprosić wszystkie dzieci na warsztaty „Święci bliżej nas”, które odbędą się 29.10 o godzinie 13:00 w salce parafialnej. Chcemy wspólnie lepiej poznać świętych, tych znanych i mniej znanych, poprzez wspólną zabawę. Podczas spotkania będziemy także wykonywali prace plastyczne związane ze świętymi.
 18. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. W każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji.
 19. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 20. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Please follow and like us: