Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła – 18.09.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła – 18.09.2016r.

 1. W środę 21 września obchodzimy święto .Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
 2. W piątek 23 września kościół w kalendarzu liturgicznym wspomina Św. Pio z Pietrelciny, kapłana.
 3. W związku z trzęsieniem ziemi jakie nawiedziło w sierpniu Włochy na prośbę Ojca Świętego Franciszka i włoskiej Caritas w dniu dzisiejszym we wszystkich kościołach jest przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi . Bóg zapłać za złożone ofiary.
 4. W dniu dzisiejszym po mszy św. wieczornej odbędzie się projekcja filmu, serdecznie zapraszamy.
 5. Zapraszamy narzeczonych na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Kurs jest prowadzony metodą warsztatową w cztery kolejne soboty od 14.00 do 20.15. początek 29 października. Zapisy i szczegółowe informacje Narzeczeni.piastowska@gmail.com
 6. W sobotę o godz. 10,00 spotkanie ministrantów, zapraszamy.
 7. Na spotkanie z żywym słowem Bożym zaprasza we wtorek Wspólnota ABBA. Początek o godz.19.00.
 8. Schola wznawia swoją działalność w ostatnią niedzielę września.
 9. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 11. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.
Please follow and like us: