Ogłoszenia duszpasterskie – XXV niedziela zwykła – 20 września 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV niedziela zwykła – 20 września 2020 rok

1. Po wakacjach wznawiamy przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy uczniów z pierwszych klas szkół średnich. Dzisiaj po wieczornej Mszy Św. będzie spotkanie organizacyjne dla młodzieży oraz rodziców.
2. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii Św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze Św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od października w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00
3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
4. Za tydzień w naszej parafii odbędzie się I Komunia Św. w dwóch grupach o godzinie 10.00 i o 13.30. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszamy na próby, które odbędą się w poniedziałek, środę i czwartek, w dwóch grupach o godz. 18.30 i 19.30 W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dla dzieci przystępujących do I Komunii Św. Polecamy modlitwie dzieci i ich rodziców.
5. W niedzielę 27 września obchodzić będziemy Światowy Dzień Migrantów i Uchodźców. Będziemy zbierać ofiarę do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru w obozie dla uchodźców na wyspie Lesbos.
6. W sobotę 19.09 o godz. 10.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
7. Od poniedziałku 21 września będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2021.
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne
1. Janusz Jarosław Małysa, kawaler z parafii tutejszej i Aneta Patrycja Małek, panna z parafii Św. Trójcy w Radzyniu Podlaskim. Zapowiedź pierwsza.

 

Please follow and like us: