Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2019 rok

 1. Dzisiaj o 17.15 zapraszamy na nabożeństwo do Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła.
 2. Dzisiaj po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla rodziców młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania. W czwartek 10 października Ks. bp Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii. W sobotę 5 października o godz. 9.00 spowiedź przed sakramentem bierzmowania.
 3. Od wtorku 1 października zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.00
 4. We wtorek nie będzie spotkania grupy biblijnej Abba.
 5. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 6. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00 Adoracja Najświętszego sakramentu do godz. 19.30 prowadzona przez wspólnotę Domowego Kościoła.
 7. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Fatimskie nabożeństwo wynagradzające o godz. 11.00 Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 8. W przyszłą sobotę będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9 dla młodszych, a o 10.00 dla starszych.
 9. W przyszłą niedzielę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.00 a następnie nabożeństwo różańcowe.
 10. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
 11. Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 9 listopada i będzie trwał cztery soboty (9, 23, 30 listopada i 7 grudnia) od 14.00 do 20.15. Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@gmail.com. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
 12. W niedzielę 13.10 po Mszy Św. wieczornej rozpoczniemy przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas I szkół średnich. Formularz zgłoszeniowy można otrzymać w zakrystii.
 13. Od poniedziałku 23 września jest dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można zamawiać intencje na cały rok 2020.
 14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 15. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?