Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2019 rok

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
  2. Dzisiaj po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W niedzielę 29 września o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przystępującej do bierzmowania. W czwartek 10 października Ks. bp Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii.
  3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W niedzielę o 17.15 zapraszamy na nabożeństwo do Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła.
  5. W przyszłą sobotę będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9 dla młodszych, a o 10.00 dla starszych.
  6. W sobotę 28 września od godz. 19.30 do 24.00 w parafii św. Michała Archanioła przy ul. Puławskiej 95 odbędzie się Noc Świadectw, czyli wieczór modlitwy i dzielenia się doświadczeniem wiary. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
  7. Od poniedziałku 23 września będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2020.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: