Ogłoszenia duszpasterskie – XXV niedziela zwykła – 23 września 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXV niedziela zwykła – 23 września 2018 rok

 1. Dziś o godz. 16.00 Msza Św. dla rodziców i dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św.
 2. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowanie dla młodzieży z klas III gimnazjum. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla młodzieży i rodziców odbędzie się w dzisiaj po Mszy Św. o 18.00 w salce parafialnej.
 3. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Spotkania odbędą się w trzy kolejne soboty począwszy od 17 listopada oraz w niedzielę 2 grudnia i trwają od 14.00 do 20.15. Więcej informacji w gablotce lub w zakrystii.
 4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 5. W sobotę święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła.
 6. Parafialna wspólnota Bem Aventurados zaprasza na pielgrzymkę autokarową do sanktuarium NMP w Kodniu w dniu 13 października. Koszt 90 zł. Wyjazd 5.30, powrót ok. 20.00 Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
 7. W sobotę 29 września będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla ministrantów młodszych, a o 10.00 dla starszych.
 8. W sobotę 29 września o godz. 19.30 w parafii św. Michała przy ul. Puławskiej 95 odbędzie się Noc Świadectw, czyli wieczór modlitwy i dzielenia się doświadczeniem wiary. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Więcej informacji na plakacie w gablotce.
 9. W sobotę 6 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się rekolekcje Stadion Młodych: włącz pełnię wiary. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce się modlić i wielbić Boga. W programie jest Msza Św., konferencje i koncerty. Więcej informacji na plakacie w gablotce.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
Please follow and like us: