Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziele Zwykła, 18.09.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV Niedziele Zwykła, 18.09.2022 r.

 1. Dzisiaj po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla młodzieży, która przygotowywała się do sakramentu bierzmowania w poprzednim roku szkolnym. W czwartek 06.10 bp Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii. W przyszłą niedzielę 25.09 po wieczornej Mszy Św. odbędzie się spotkanie dla rodziców młodzieży, która przystąpi do sakramentu bierzmowania.
 2. Parafia św. Michała na ul. Puławskiej w Warszawie zaprasza na noc świadectw w sobotę 24 września o godz. 19.30 W programie są świadectwa, Eucharystia, adoracja, uwielbienie i modlitwa wstawiennicza.
 3. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii św. w naszej parafii w 2023 r. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie Msza Św. dla dzieci wraz z rodzicami oraz pierwsze spotkanie organizacyjne. Msze Św. będą odbywać się w czwarte niedziele miesiąca.
 5. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży od klasy I szkoły średniej. Oczekujemy na zgłoszenia do końca września.
 6. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 7. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na program JA + TY = MY. Są to spotkania w formie wykładowo-warsztatowej, które pomagają w budowaniu relacji i jedności małżeńskiej. Spotkania będą się odbywały w trzy kolejne soboty 15, 22, 29 października w godzinach 12.00 – 18.00 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są wcześniejsze zapisy u księdza Karola oraz drogą mailową pod adresem rodzina.nspj@gmail.com
 8. Od poniedziałku 12 września jest dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można zamawiać intencje na cały rok 2023.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.
 11. Zapowiedzi przedślubne:

– Michał Starościk, kawaler i Karolina Wiater, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

 

Please follow and like us: