Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła, 1.10.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła, 1.10.2023 r.

 1. Dzisiaj jest spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.00 a następnie nabożeństwo różańcowe.
 2. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
 3. W środę o 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych.
 4. W czwartek wypada wspomnienie św. Faustyny. Po nabożeństwie różańcowym odmówimy litanię do św. Faustyny i będzie możliwość adoracji jej relikwii. Tego dnia o godz. 23.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 5. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
 6. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Fatimskie nabożeństwo wynagradzające o godz. 11.00 Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 7. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 8. W przyszłą niedzielę 7 października po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
 9. Serdecznie zapraszamy chętnych do scholi, która będzie śpiewała podczas niedzielnych Mszy Świętych o godz. 18. Zapraszamy młodzież, studentów i dorosłych – każdego, kto lubi śpiewać i chciałby w ten sposób włączyć się w niedzielną liturgię. Pierwsze spotkanie organizacyjne z p. Organistką po dzisiejszej Mszy Świętej o godz. 18 oraz za tydzień o tej samej porze.
 10. Rozpoczynamy zapisy na Kurs Małżeński Alpha, kierowany do par niezależnie od stażu i wieku. Kurs jest pomocą na każdym etapie relacji i może pomóc przejść przez różne wyzwania. Kurs będzie odbywał się przez 7 kolejnych poniedziałków. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 23 października o godzinie 19:00 w sali parafialnej. Zapisy u ks. Karola oraz drogą mailową: alphanspj@gmail.com
 11. W naszej parafii prowadzone są kursy przedmałżeńskie oparte na programie Radość i Nadzieja. Kurs trwa przez cztery soboty w godzinach od 13.30 do 20.00. Zapraszamy pary narzeczeńskie z naszej parafii, które chciałyby wziąć udział w kursie do zgłaszania się w kancelarii parafialnej.
 12. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji.
 13. W tym tygodniu nie będzie spotkania dla ministrantów.
 14. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: