Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2016r.

 1. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek Św. Wincentego a Paulo – prezbitera, założyciela zgromadzenia księży misjonarzy,
  W środę – św. Wacława –męczennika
  W czwartek przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała są oni  Bożymi zwiastunami w sprawach większej wagi
  W piątek św. Heronima prezbitera i Doktora Kościoła
  W sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus
 2. W najbliższą sobotę będzie pierwsza sobota miesiąca różańcowej modlitwy. W tym miesiącu będziemy spotykać się w dni powszednie po wieczornej Eucharystii na nabożeństwach różańcowych a w niedzielę po mszy wieczornej. Zapraszamy.
 3. W najbliższą  niedzielę pierwsza niedziela miesiąca spotkanie Kółek Żywego Różańca o godz.17,00 a o godz.17,30 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem różańcowym.
 4. Zapraszamy narzeczonych na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Kurs jest prowadzony metodą warsztatową w cztery kolejne soboty od 14.00 do 20.15. początek 29 października. Zapisy i szczegółowe informacje Narzeczeni.piastowska@gmail.com
 5. Na spotkanie z żywym słowem Bożym zaprasza we wtorek Wspólnota ABBA. Początek o godz.19.00.
 6. Zapraszamy na  Koronkę do Miłosierdzia Bożego , która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 8. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?