Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła – 26 września 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła – 26 września 2021 rok

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej Komunii Św.
 2. W środę 29.09 wypada święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Św. Archaniołów połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła.
 3. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 4. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
 5. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Fatimskie nabożeństwo wynagradzające o godz. 11.00 Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 6. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 7. W przyszłą niedzielę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.00 a następnie nabożeństwo różańcowe.
 8. Od piątku 1 października zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
 9. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Spotkania odbędą się w cztery soboty: 6, 13, 20 i 27 listopada 2021 w godzinach od 14.00 do 20.15. Szczegóły na stronie internetowej parafii. Zapisy oraz dodatkowe informacje mailowo pod adresem: narzeczeni.piastowska@gmail.com
 10. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
 11. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej. Grupa, która przygotowywała się w zeszłym roku przyjmie sakrament bierzmowania 14.10 o godz. 18.00
 12. Od poniedziałku 20 września jest już dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2022.
 13. W październiku, miesiącu poświęconym modlitwie różańcowej, chcemy zorganizować pielgrzymkę parafialną do sanktuarium maryjnego w Gietrzwałdziei do Świętej Lipki, w sobotę 16.10.2021 Koszt, w zależności od liczby chętnych, do 80 zł. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.
 14. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

 

 

 

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?