Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI niedziela zwykła – 30 września 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI niedziela zwykła – 30 września 2018 rok

 1. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które będziemy odprawiać w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.00 Matka Boża w objawieniach fatimskich prosiła o odmawianie różańca w intencji nawrócenia grzeszników i o pokój na świecie. Odpowiedzmy na Jej wezwanie do modlitwy i pokuty.
 2. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 3. Parafialna wspólnota Bem Aventurados zaprasza na pielgrzymkę autokarową do sanktuarium NMP w Kodniu w dniu 13 października. Koszt 90 zł. Wyjazd 5.30, powrót ok. 20.00 Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
 4. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 5. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00 Adoracja Najświętszego sakramentu do godz. 19.30 prowadzona przez wspólnotę Domowego Kościoła. W piątek jest również wspomnienie św. Faustyny. Przypominamy, że w naszej parafii codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest koronka do miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do modlitwy.
 6. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Fatimskie nabożeństwo wynagradzające o godz. 11.00 Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca.
 7. W sobotę 6 października będą spotkania dla ministrantów. O godz. 9.00 dla ministrantów młodszych, a o 10.00 dla starszych.
 8. W przyszłą niedzielę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.00 a następnie nabożeństwo różańcowe.
 9. Od jutra będzie dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2019.
 10. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Spotkania odbędą się w trzy kolejne soboty począwszy od 17 listopada oraz w niedzielę 2 grudnia i trwają od 14.00 do 20.15. Więcej informacji w gablotce lub w zakrystii.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 12. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?