Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziele Zwykła, 25.09.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziele Zwykła, 25.09.2022 r.

 1. Dzisiaj o godz. 16.00 Msza Św. dla dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii Św. wraz z  rodzicami. Po wieczornej Mszy Św. spotkanie dla rodziców młodzieży, która przystąpi do sakramentu bierzmowania w naszej parafii 06 października.
 2. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 3. W czwartek 29.09 wypada święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na nabożeństwo do Św. Archaniołów połączone z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów za wstawiennictwem Św. Michała Archanioła.
 4. W sobotę wypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 11.00 Będzie Msza Św., rozważanie tajemnicy różańcowej i jedna część różańca. Również w sobotę zapraszamy wszystkich do wspólnego uwielbienia Pana Boga poprzez adorację Najświętszego Sakramentu i śpiew. Spotkanie poprowadzi wspólnota rodzinna Woda Życia, a rozpocznie się od Mszy Św. o godz. 18.00 Od soboty 1 października zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15 W tym dniu, wyjątkowo z racji modlitwy uwielbienia, na różaniec zapraszamy po Mszy Św. o godz. 11
 5. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 6. W przyszłą niedzielę spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.00 a następnie nabożeństwo różańcowe.
 7. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży od klasy I szkoły średniej. Oczekujemy na zgłoszenia do końca września.
 8. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na program JA + TY = MY. Są to spotkania w formie wykładowo-warsztatowej, które pomagają w budowaniu relacji i jedności małżeńskiej. Spotkania będą się odbywały w trzy kolejne soboty 15, 22, 29 października w godzinach 12.00 – 18.00 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są wcześniejsze zapisy u księdza Karola oraz drogą mailową pod adresem rodzina.nspj@gmail.com
 9. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?