Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2016r.

 1. W dniu dzisiejszym o godz. 17.00 spotkanie Kółek Żywego Różańca a o godz. 17.30 comiesięczna adoracja Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem różańcowy.
 2. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek św. Franciszka z Asyżu
  W środę – św. Faustyny Kowalskiej – Dziewicy
  W piątek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej
 3. W najbliższą  środę o godz. 17,30 modlitwa wypominkowa za naszych zmarłych, a o godz. 18,00 Msza  Św. i różaniec w ich intencji.
 4. W tym miesiącu będziemy spotykać się w dni powszednie po wieczornej Eucharystii na nabożeństwach różańcowych a w niedzielę o godz. 17.30. Zapraszamy.
 5. Zapraszamy narzeczonych na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Kurs jest prowadzony metodą warsztatową w cztery kolejne soboty od 14.00 do 20.15. początek 29 października. Zapisy i szczegółowe informacje Narzeczeni.piastowska@gmail.com
 6. Na spotkanie z żywym słowem Bożym zaprasza we wtorek Wspólnota ABBA. Początek o godz.19.00.
 7. Zapraszamy na  Koronkę do Miłosierdzia Bożego , która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 8. W najbliższą niedzielę tj .9.10 zapraszamy rodziców i dzieci komunijne na spotkanie organizacyjne o godz. 16.00
 9. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w niedzielę 9.10 po wieczornej Mszy Św.
 10. Zbliża się pora szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Wypominki zbieramy przed każdą Mszą Św.  oraz w ramach pracy kancelarii.
 11. W najbliższą niedzielę to jest 9.10 obchodzić będziemy XVI Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – bądźcie świadkami  miłosierdzia. Jak co roku przeprowadzimy zbiórkę do puszek na stypendia dla  młodzieży  – żywy pomnik Jana Pawła II.
 12. W najbliższą sobotę  o godz. 10.00  spotkanie ministrantów, zapraszamy.
 13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 14. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?