Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII niedziela zwykła – 07 października 2018 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII niedziela zwykła – 07 października 2018 rok

 1. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.00
 2. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca a następnie nabożeństwo różańcowe.
 3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. W niedzielę 14 października przypada XVIII Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie ojcostwa. Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
 5. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia zaprasza na koncert Dnia Papieskiego, który odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie w niedziele, 14 października o godz. 17.00. Wstęp wolny.
 6. Od jutra będziemy przyjmować na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
 7. W sobotę 13 października nie będzie spotkań dla ministrantów.
 8. Jest już dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można będzie zamawiać intencje na cały rok 2019.
 9. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Spotkania odbędą się w trzy kolejne soboty począwszy od 17 listopada oraz w niedzielę 2 grudnia i trwają od 14.00 do 20.15. Więcej informacji w gablotce lub w zakrystii.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?