Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła – 3 października 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII Niedziela Zwykła – 3 października 2021 rok

  1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
  2. Dzisiaj spotkanie wspólnoty Żywego Różańca o godz. 17.00 a następnie nabożeństwo różańcowe.
  3. W przyszłą niedzielę 10 października będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski. Tego dnia w naszej parafii odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  4. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  5. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Spotkania odbędą się w cztery soboty: 6, 13, 20 i 27 listopada 2021 w godzinach od 14.00 do 20.15. Szczegóły na stronie internetowej parafii. Zapisy oraz dodatkowe informacje mailowo pod adresem: narzeczeni.piastowska@gmail.com
  6. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. W październiku, miesiącu poświęconym modlitwie różańcowej, chcemy zorganizować pielgrzymkę parafialną do sanktuarium maryjnego w Gietrzwałdzie i do Stoczka Warmińskiego, w sobotę 16.10.2021 Koszt, w zależności od liczby chętnych, do 80 zł. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.
  8. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

 

 

 

 

 

Please follow and like us: