Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII niedziela zwykła – 4 października 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII niedziela zwykła – 4 października 2020 rok

 1. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca a o 17.15 nabożeństwo różańcowe.
 2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
 3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. W środę 07.10 o godz. 17.30 modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych, a o godz. 18.00 Msza Św. w ich intencji.
 5. W niedzielę 11 października przypada XX Dzień Papieski. Tego dnia w naszej parafii odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
 6. W sobotę 10.10 o godz. 10.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 7. W ostatnią niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru w obozie dla uchodźców. Zebrano 1275 zł. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel.
 8. Prosimy o zgłaszanie dzieci, które chcą przystąpić do I Komunii Św. w naszej parafii. Formularze deklaracji dostępne są w zakrystii lub kancelarii. Msze Św. i spotkania rodziców z dziećmi będą odbywać się od października w czwarte niedziele miesiąca o godz. 16.00
 9. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza Św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy Św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
 10. Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 7 listopada i będzie trwał cztery soboty (7, 14, 21 i 28 listopada) od 14.00 do 20.15. Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@wp.pl Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne

 1. Michał Stanisław Rutkowski, kawaler i Ewelina Maria Szymura, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?