Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła – 6 października 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła – 6 października 2019 rok

  1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.00
  2. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca a następnie nabożeństwo różańcowe.
  3. W niedzielę 13 października przypada XIX Dzień Papieski pod hasłem: Wstańcie chodźmy! Tego dnia w naszej parafii odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin, a w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się koncert Dnia Papieskiego o godz. 17.00. Wstęp wolny.
  4. W środę o 19.00 po wieczornej Mszy Św. próba dla młodzieży i świadków przed sakramentem bierzmowania. Sprzątanie kościoła po zakończonej próbie. W czwartek 10 października o godz. 18.00 Ks. bp Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii. Nabożeństwo różańcowe tego dnia odbędzie się po zakończeniu Mszy Św.
  5. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  6. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 9 listopada i będzie trwał cztery soboty (9, 23, 30 listopada i 7 grudnia) od 14.00 do 20.15 Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@gmail.com. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  8. W niedzielę 13.10 po Mszy Św. wieczornej rozpoczniemy przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas I szkół średnich. Formularz zgłoszeniowy można otrzymać w zakrystii.
  9. Od poniedziałku 23 września jest dostępna książka intencji mszalnych na przyszły rok kalendarzowy. Można zamawiać intencje na cały rok 2020.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: