Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła, 8.10.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII Niedziela Zwykła, 8.10.2023 r.

 1. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
 2. Dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
 3. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 4. W najbliższy weekend 13-15.10 odbędą się w naszej parafii rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania, „Nowe Życie”. Na rekolekcje może także dołączyć młodzież, która przyjęła już ten sakrament w latach ubiegłych. Początek rekolekcji w piątek o 17:00 w sali parafialnej.
 5. W przyszłą niedzielę wypada XXIII Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia. Po każdej Mszy Św. będziemy zbierać ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin..
 6. Serdecznie zapraszamy chętnych do scholi, która będzie śpiewała podczas niedzielnych Mszy Świętych o godz. 18.  Zapraszamy młodzież, studentów i dorosłych – każdego, kto lubi śpiewać i chciałby w ten sposób włączyć się w niedzielną liturgię. Pierwsza próba dzisiaj o 16:30. Można, także zgłaszać się po Mszy Świętej o 18:00.
 7. Rozpoczynamy zapisy na Kurs Małżeński Alpha, kierowany do par niezależnie od stażu i wieku. Kurs jest pomocą na każdym etapie relacji i może pomóc przejść przez różne wyzwania. Kurs będzie odbywał się przez 7 kolejnych poniedziałków. Pierwsze spotkanie w poniedziałek 23 października o godzinie 19:00 w sali parafialnej. Zapisy u ks. Karola oraz drogą mailową: alphanspj@gmail.com
 8. W naszej parafii prowadzone są kursy przedmałżeńskie oparte na programie Radość i Nadzieja. Kurs trwa przez cztery soboty w godzinach od 13.30 do 20.00. Zapraszamy pary narzeczeńskie z naszej parafii, które chciałyby wziąć udział w kursie do zgłaszania się w kancelarii parafialnej.
 9. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji.
 10. W najbliższą sobotę nie będzie zbiórki dla ministrantów.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?