Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziele Zwykła, 02.10.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII Niedziele Zwykła, 02.10.2022 r.

 1. Dzisiaj o godz. 17.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca a następnie nabożeństwo różańcowe.
 2. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
 3. W czwartek 6 października na wieczornej Mszy Św. Ks. bp Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca o godz. 23.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Godziny Świętej. Będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 4. W piątek wypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzamy chorych od godz. 9.30 Spowiedź od godziny 17.00
 5. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 6. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
 7. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży od klasy I szkoły średniej. Oczekujemy na zgłoszenia do końca września.
 8. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na program JA + TY = MY. Są to spotkania w formie wykładowo-warsztatowej, które pomagają w budowaniu relacji i jedności małżeńskiej. Spotkania będą się odbywały w trzy kolejne soboty 15, 22, 29 października w godzinach 12.00 – 18.00 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są wcześniejsze zapisy u księdza Karola oraz drogą mailową pod adresem rodzina.nspj@gmail.com
 9. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?