Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 09.10.2016r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 09.10.2016r.

 1. Dziś 9 października przeżywamy kolejny Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II –bądźcie świadkami miłosierdzia. Po każdej Mszy Św. będą zbierane ofiary do puszek na Fundację – Dzieło Nowego Tysiąclecia . Bóg zapłać za złożone ofiary.
 2. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 spotkanie rodziców i dzieci komunijnych, zapraszamy. Również w dniu dzisiejszym po mszy wieczornej spotykamy się z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 3. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek bł. Honorata Koźmińskiego kapłana
  w sobotę- wspomnienie św. Teresy z Avila dziewicy i Doktora Kościoła
 4. W  miesiącu październiku  spotykamy się w dni powszednie po wieczornej Eucharystii na nabożeństwach różańcowych a w niedzielę o godz. 17.30. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
 5. Zapraszamy narzeczonych na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego. Kurs jest prowadzony metodą warsztatową w cztery kolejne soboty od 14.00 do 20.15. początek 29 października. Zapisy i szczegółowe informacje Narzeczeni.piastowska@gmail.com
 6. We wtorek 10.10.br. po Mszy Św. wieczornej  odbędzie się  spotkanie Akcji Katolickiej.
 7. Na spotkanie z żywym słowem Bożym zaprasza we wtorek Wspólnota ABBA. Początek o godz.19.00.
 8. W sobotę 15.10 2016r. o godz.9,00 spotkanie grupy Bem Aventurados zapraszamy wszystkich, którzy chcą się przyłączyć do wspólnej modlitwy za ojczyznę i pracy przy produkcji bombek choinkowych.
 9. W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania  na spotkanie po Mszy Św. wieczornej.
 10. Zapraszamy na  Koronkę do Miłosierdzia Bożego, która jest odmawiana każdego dnia o godz. 15.00 przed obrazem Jezusa Miłosiernego.
 11. Zbliża się pora szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Wypominki zbieramy przed każdą Mszą Św.  oraz w ramach pracy kancelarii.
 12. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz wielu łask Bożych. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o chorych i cierpiących.
 13. Na zakończenie tradycyjnie serdeczne podziękowania dla dbających o estetykę naszej świątyni. Bóg zapłać za serce, czas i zaangażowanie na rzecz naszej wspólnoty.

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?