Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 10 października 2021 rok

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła – 10 października 2021 rok

  1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
  2. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień Papieski. Po każdej Mszy Św. zbieramy ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. Prowadzimy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Spotkania odbędą się w cztery soboty: 6, 13, 20 i 27 listopada 2021 w godzinach od 14.00 do 20.15. Szczegóły na stronie internetowej parafii. Zapisy oraz dodatkowe informacje mailowo pod adresem: narzeczeni.piastowska@gmail.com
  5. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji.
  6. W sobotę 16.10 odbędzie się pielgrzymka parafialna do sanktuarium maryjnego w Gietrzwałdzie i do Stoczka Warmińskiego. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt, w zależności od liczby chętnych, do 80 zł. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii. Wyjazd o 5.30 z Reguł, przy kolejce WKD lub o 6.00 spod kościoła. Uczestników prosimy o kontakt w celu uzupełnienia danych.
  7. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży z klas VIII szkoły podstawowej oraz starszych roczników, które jeszcze nie przyjęły sakramentu bierzmowania. Grupa, która przygotowywała się w zeszłym roku przyjmie sakrament bierzmowania 14.10 o godz. 18.00 Nabożeństwo różańcowe w tym dniu odbędzie się po zakończeniu Mszy Św.
  8. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

 

Please follow and like us: