Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII niedziela zwykła – 11 października 2020 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII niedziela zwykła – 11 października 2020 rok

  1. Dzisiaj wypada XX Dzień Papieski. Po każdej Mszy Św. zbieramy ofiarę do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia przeznaczoną na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  2. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
  3. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W sobotę 10.10 o godz. 10.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Misyjny. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na misje.
  6. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza Św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy Św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
  7. Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 7 listopada i będzie trwał cztery soboty (7, 14, 21 i 28 listopada) od 14.00 do 20.15. Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@wp.pl Szczegóły na stronie internetowej parafii oraz w kancelarii.
  8. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

Zapowiedzi przedślubne

  1. Michał Stanisław Rutkowski, kawaler i Ewelina Maria Szymura, panna. Oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

 

 

 

Please follow and like us: