Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 13 października 2019 rok

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 13 października 2019 rok

 1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.00
 2. Dzisiaj obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem: Wstańcie chodźmy! Po każdej Mszy Św. zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. W Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się koncert Dnia Papieskiego o godz. 17.00. Wstęp wolny.
 3. Dzisiaj po Mszy Św. wieczornej rozpoczniemy przygotowanie do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas I szkół średnich.
 4. We wtorek spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
 5. W sobotę, 19 października o godz. 11.00 w Świątyni Opatrzności Bożej odbędzie się jubileuszowa 50 promocja na stopień lektora. Dwóch ministrantów z naszej parafii zostanie promowanych na ten stopień liturgiczny. W tym dniu nie będzie spotkania dla ministrantów.
 6. W sobotę, 19 października, w Sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki, o godz. 18.00, zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w 35. rocznicę męczeńskiej śmierci błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki. W niedzielę, 20 października, w godz. 10.00 – 16.00 odbędzie się rodzinna gra miejska Dobrem Zwyciężaj. Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie www.popieluszko.net.pl
 7. W sobotę, 19 października o godzinie 16.00 zapraszamy na spotkanie Ruchu Wiara i Światło, którego zadaniem jest praca z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Najpierw będzie Msza Św., a potem spotkanie w salce parafialnej.
 8. Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Kurs rozpocznie się 9 listopada i będzie trwał cztery soboty (9, 23, 30 listopada i 7 grudnia) od 14.00 do 20.15 Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać drogą elektroniczną: narzeczeni.piastowska@gmail.com. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
 9. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji. W listopadzie po każdej Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać dziesiątkę różańca za zmarłych polecanych w wypominkach.
 10. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne.
 11. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Please follow and like us: