Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła, 15.10.2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela Zwykła, 15.10.2023 r.

  1. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
  2. Dzisiaj wypada XXIII Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia. Po każdej Mszy Św. zbieramy ofiary do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  3. W czwartek, 19 października, wypada wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. O godz. 18:00 w parafii św. Stanisława Kostki na Żoliborzu będzie odprawiona Msza święta w 39. rocznicę jego męczeńskiej śmierci.
  4. Zapraszamy w najbliższą sobotę na uwielbienie. Spotkanie rozpoczniemy o 18:00 Mszą Świętą, po której będziemy wspólnie uwielbiać Boga śpiewem. Podczas uwielbienia zapewniamy opiekę nad dziećmi w salce parafialnej.
  5. W przyszła niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  6. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  7. Mężczyzn z naszej parafii zapraszamy na spotkanie „Śladami mężów Bożych” w najbliższą środę. Zaczniemy Mszą Święta o 18:00, po której będziemy wspólnie się modlić i poznawać kolejne postaci biblijnych mężczyzn.
  8. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. Przez cały rok, w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach rocznych, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji.
  9. W sobotę o godz. 9.00 będzie zbiórka dla ministrantów.
  10. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?