Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziele Zwykła, 09.10.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziele Zwykła, 09.10.2022 r.

  1. W październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.15
  2. W przyszłą niedzielę, 16 października przypada XXII Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem Blask prawdy. Tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy Św. spotkanie grupy biblijnej Abba. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozważania Słowa Bożego.
  4. W sobotę o godz. 9.00 będzie spotkanie dla wszystkich ministrantów, również dla kandydatów na ministrantów.
  5. Prowadzimy zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowanie dla młodzieży od klasy I szkoły średniej. Oczekujemy na zgłoszenia do końca września.
  6. Serdecznie zapraszamy małżeństwa na program JA + TY = MY. Są to spotkania w formie wykładowo-warsztatowej, które pomagają w budowaniu relacji i jedności małżeńskiej. Spotkania będą się odbywały w trzy kolejne soboty 15, 22, 29 października w godzinach 12.00 – 18.00 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są wcześniejsze zapisy u księdza Karola oraz drogą mailową pod adresem rodzina.nspj@gmail.com
  7. W październiku przyjmujemy na wypominki – modlitwę za naszych bliskich zmarłych. W każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach, a o godz. 18.00 odprawiana jest Msza św. w ich intencji.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.

 

 

Może zainteresujesz się również tymi informacjami?